elenco Aziende - HOME PAGE -

BIOHAIR професионални линија
< BIOHAIR BACK

Балсами - маски за коса - BIOHAIR


BIOHAIR професионални линија
BIOHAIR професионални линија
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 72799 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

BIOHAIR професионални линија
BIOHAIR професионални линија

СЈАЈ млеко
млеко навлажнувачки анти- frizz

Млеко за коса навлажнувачки и анти-статички анти- frizz ефект. Погоден за frizzy коса и да се регулира јачината на звукот на повеќето бунтовен коса, што ги прави послушни и брилијантен.
Начин на употреба: Добро протресете пред употреба, може да се примени и влажни и сува коса, правејќи се дека за масажа сите должини во одредени области повеќе јасни. Не исплакнете.
кутија : 200 ml спреј шише .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy